gstoneco


-
سنگ ترکیه به معنی سنگی است که از کشور ترکیه وارد شده باشد. ترکیه از کشورهایی است که از نظر معادن سنگ به خصوص سنگ مرمریت بسیار غنی است. از این رو ترکیه را می توان از زمره کشورهای برتر تولید کننده سنگ در دنیا نام برد. ترکیه در زمینه تولید و صادرات سنگ به ترتیب در رتبه هفتم و دوازدهم جهان قرار دارد. تولید سنگ ساختمانی به صورت رقابتی در میان 12 کشور جهان از جمله ایتالیا، اسپانیا، پرتقال، یونان، ترکیه، ایران، هند، مکزیک، پرو، مصر و چین صورت می گیرد. ایتالیا یکی از مهمترین کشورهای تولید کننده سنگ است و کشور ترکیه نیز در این بازار جایگاه خوبی دارد. ترکیه از معدود کشور هایی است که قابلیت تولید بیش از ۵ میلیون متر مکعب سنگ را دارد و نقش مهمی در بازار بین المللی سنگ دارد.


سنگ ترکیه و سنگ مرمریت

مرمریت و تراورتن در کشور ترکیه در سال های اخیر به وفور تولید می شود. ترکیه سهم زیادی از منابع تراورتن در دنیا، با حدود ۴۰۰ رنگ و کیفیت بافت در سنگ های مرمریت داشته و از این رو فرصت بسیار مناسبی در بازار سنگ دارد. سنگ ترکیه دارای تنوع زیادی است و زیبایی آن در دنیا شناخته شده است.


فروش سنگ ترکیه و سنگ مرمریت مارمارا

همانطور که گفتیم سنگ ترکیه یک سنگ شناخته شده است و انواع سنگ مرمریت در این کشور تولید می شود. واحد های تولید کننده سنگ می توانند سنگ ترکیه را به صورت کوپ وارد کنند و به صورت حرفه ای روی آن برش و ساب انجام دهند و سپس سنگ مربوط را به بازار عرضه نمایند.

سنگ ترکیه و سنگ مرمریت لته ترکیه

سنگ ترکیه را می توان در لول های مختلف و سورت های متفاوت تولید نمود. از معروف ترین سنگ های ترکیه می توان سنگ مرمریت امپرادور ترکیه

سنگ ترکیه و سنگ مرمریت امپرادور ترکیه

سنگ مرمریت کاپوچینو

سنگ ترکیه و سنگ مرمریت کاپوچینو

سنگ مرمریت لته

سنگ ترکیه و سنگ مرمریت لته ترکیه

سنگ مرمریت موکا


سنگ ترکیه و سنگ مرمریت موکا ترکیه

سنگ مرمریت مارمارا

سنگ ترکیه اعم از سنگ مرمریت مارمارا ترکیه

را نام برد. سنگ ترکیه یکی از معروف ترین سنگ خارجی در جهان است و طرفداران زیادی دارد. برای آشنایی بیشتر با انواع سنگ ترکیه کافیست به وب سایت گلدستون مراجعه نمایید.

انواع سنگ ترکیه در گلدستون

انتخاب سنگ مناسب برای قسمت های مختلف ساختمانسنگ مناسب برای پله و پاگردپله و پاگرد از قسمت های پر رفت و آمد در ساختمان است که باید سنگ به کار رفته در ساخت آن از مقاومت خوبی برخوردار باشد. سنگ گرانیت بهترین گزینه برای نصب در راه پله و پله است. اگر قصد استفاده از سنگ مرمریت برای پله دارید بهتر است از جنس مرغوب و درجه یک مرمریت استفاده نمایید. سنگ ترکیه یک انتخاب خوب برای پله و پاگرد است اما قیمت آن ممکن است کمی زیاد باشد.

سنگ ترکیه و انواع سنگ خارجی و سنگ وارداتی در گلدستون

سنگ فرش فضاهای داخلی و مسکونیبهترین و مقاوم ترین کفپوش برای ساختمان سنگ است. و هیچ متریالی از نظر مقاومت و زیبایی نمی تواند جایگزین سنگ برای کف ساختمان باشد. از مزیت های استفاده از سنگ برای کف می توان به مقاومت در برابر ضربه، آتش و مواد شیمیایی اشاره کرد. همچنین سنگ ها را می توان در طرح ها و رنگ های مختلف و متنوع برای کف ساختمان استفاده کرد.


سنگ ترکیه و فروش انواع سنگ مرمریت ترکیه با بهترین قیمت

از دیگر مزیت استفاده از سنگ می توان به جذب آب و مقاومت سایشی بالا و تخلخل کم اشاره نمود. سنگ مرمر، سنگ مرمریت و سنگ کریستال یا همان سنگ چینی جهت سنگ فرش فضاهای داخلی و مسکونی مناسب اند ولی در فضاهای تجاری و اداری که تردد در آن بیشتر است باید از سنگی استفاده شود که مقاومت بالایی داشته باشد مانند سنگ گرانیت یا سنگ های مرمر و سنگ مرمریت مرغوب همچون سنگ مرمریت ترکیه.


سنگ ترکیه و سنگ مرمریت ترکیه و سنگ خارجی

سنگ مناسب برای سرویس های بهداشتیسنگ مناسب برای فضاهایی که رطوبت بالایی دارند مانند سرویس های بهداشتی سنگی است که جذب آب پایینی داشته و در برابر مواد شوینده شیمیایی مقاوم باشد. در بین سنگ های موجود سنگ گرانیت و سنگ کریستال مناسب ترند. از سنگ ترکیه از جمله سنگ مرمریت مارمارا با کیفیت و مقاومت بالا می توان در سرویس بهداشتی و حمام های لوکس استفاده کرد.


سنگ ترکیه و سنگ مرمریت قابل استفاده در سرویس بهداشتی

گلدستون در زمینه واردات سنگ ترکیه تخصص دارد و مرغوب ترین سنگ ترکیه را برای عرضه در بازار داخلی به صورت اسلب و کوپ وارد کرده و پس از ساب و برش بسیار عالی با شفافیت بسیار بالا و تنوع رنگ ارائه می نماید.


فروش سنگ ترکیه و قیمت سنگ ترکیه و سنگ امپرادور

گلدستون انواع سنگ ترکیه شامل سنگ امپرادور و سنگ مارمارا را تولید نموده و با قیمت بسیار مناسب و در سورت های مختلف عرضه می کند. برای سفارش و کسب اطلاعات از سنگ ترکیه و انواع سنگ وارداتی با ما تماس بگیرید.

سنگ ترکیه و استفاده از انواع سنگ خارجی در نمای داخلی ساختمان


تلفن تماس0313380353509131888944تلگرامt.me/gstoneco


اینستاگرامinstagram.com/goldstone_stone


آدرساصفهان - محمود آباد - خیابان 40وب سایتwww.gstoneco.comhttp://www.gstoneco.com--http://www.gstoneco.com